Senior Devops Engineer

Szeretsz úttörő lenni? Akkor téged vár az ID&Trust csapata senior Devops Engineer pozícióba, amelyben te lehetsz az első!

Az ID&Trust a digitális azonosítás globális szakértője. 2002-es alakulásuk óta a teljes csapat azon dolgozik, hogy kényelmesebbé, gyorsabbá és biztonságosabbá tegyék a digitális személyazonosítást – mindenki számára. Számos hazai és nemzetközi sikert tudhatnak magukénak a privát és a kormányzati szektorban egyaránt. A legnagyobb eredményeik közé tartozik az eIDAS-előírásoknak megfelelő, új generációs elektronikus személyi igazolványok előállítása Magyarországon, az elektronikus útlevelek fejlesztése Japánban és több mint 20 millió egészségügyi kártya kiállítása Romániában.

Ezekben a feladatokban számítanak rád:

  • magas rendelkezésre állást biztosító, konténeralapú (Kubernetes) rendszerek kialakítása, bevezetése és üzemeltetése;
  • jelenleg AWS EKS-ben üzemeltetett rendszerek on-premise telepítésre való felkészítése;
  • működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák elemzése és javítása;
  • CI/CD pipeline kialakítása;
  • rendszerek auditálása;
  • szoftverüzemeltetési dokumentációk naprakészen tartása.

Az alábbi területeken lesz szükséged tapasztalatra:

  • Linux szerver alapú elosztott rendszerek üzemeltetése (3-5 év);
  • hálózatok;
  • AWS és EKS;
  • Kubernetes;
  • Terraform (vagy egyéb infrastruktúra-automatizáló eszköz);
  • CI/CD (Jenkins, Bamboo);
  • mikroszerviz alapú rendszerek üzemeltetése.

Amit a GoodID kínál:

  • egy új pozíció kialakításával járó kihívásokat, izgalmakat;
  • összetartó csapatot, akikkel jó együtt dolgozni – és munka után lazítani is;
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget;
  • közös programokat és sporteseményeket, amik alól nem akarod majd kihúzni magad;
  • pörgős, modern irodát, nyugodt, zöld környezetben – tetőterasszal és kilátással a budai hegyekre;
  • Rambo-t, az irodai kutyát, aki nem ismer olyat, hogy „nem kutyás ember”.

Én akarok az első lenni, jelentkezem!

GoodID

Elérhetőségek

Bérezés

Munkavégzés helye

remote

Munkaviszony

alkalmazott

A pozíció szintje

Cégméret

Információk

Regisztráció