Senior PHP Developer

A Mito Digital nemzetközi szerencsejáték és sportfogadás projektekre specializálódott csapata szeretné megütni a főnyereményt: megtalálni új tagját. Ha PHP fejlesztő vagy és szeretsz Yii-ben dolgozni, és szívesebben bízol a tapasztalatodban mint a vakszerencsében, akkor fogadni mernénk, hogy érdemes lenne beszélgetnünk!

Hogy pontosan milyen projektekről van szó?

  • Különböző szerencsejátékos weboldalak fejlesztése Amerika világvezető szerencsejátékipari vállalatával közösen.
  • A nemzetközi lottó világának korszerűsítése (pl.: kanadai, izlandi, német lottó ügynökségek).
  • A hazai nagypályásokkal való közös projektek .

Milyen feladatokban kamatoztathatod a tudásod?

  • Nagy terhelésű szerencsejáték és sportfogadás webalkalmazások backend fejlesztése PHP nyelven.
  • Nemzetközi ügyfelek weboldalainak támogatása, továbbfejlesztése és új funkciók implementálása.
  • Tervezésben való részvétel.
  • Code review.

Mire lesz szükséged ehhez?

  • A PHP tudásodra.
  • Valamely modern PHP keretrendszerben szerzett tapasztalatodra (pl.: Yii, Symfony, Laravel, Zend/Lamins).
  • A relációs, MySQL adatbázisban való jártasságodra.
  • A Git-ben való ismeretedre.
  • A dokumentációk megértéséhez használható angol nyelvtudásodra.
Mito

Elérhetőségek

Bérezés

Munkavégzés helye

Munkaviszony

szerződéses

A pozíció szintje

Cégméret

190+ fő

Információk

  • 13+ évre visszatekintő tapasztalat
  • 50+ fős fejlesztő csapat
  • nemzetközileg elismert teljesítmény

Regisztráció